Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC19/11 108 Indexa IDX1449140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC19/11 108 Indexa IDX1449140K
Indexa IDX-144-9140K
IDX1449140K
SOLID TAP adaptor ISO529SZ1 19/11 108 INDEXA IDX1449140K
IDX-144-9140K
KC-016,108,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140284616 |
| ecl@ss | 21021101 |
| For ISO 529 Taps BSW/BSF | 3/8 |
| For ISO 529 Taps Metric | M10 |
| For ISO 529 Taps UNC/UNF | 3/8 |
| Numer produktu | SC19/11 - 108 |
| Oznaczenie | IDX-144-9140K |
| Tap Shank Size | 10mm |
| Tap Square Size | 8mm |
| UNSPSC | 27112808 |