Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC19/11 3527 Indexa IDX1449108K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC19/11 3527 Indexa IDX1449108K
Indexa IDX-144-9108K
IDX1449108K
SOLID TAP adaptor DIN SZ1 19/11 3527 Indexa IDX1449108K
IDX-144-9108K
SM.CK016,108,8ZLNE
Tulejki bez kompensacji osiowej. Odpowiednie do oprawek do gwintowania. Do gw. DIN.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140284524 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| For DIN Taps 352 | M3 |
| For DIN Taps 371 | M3 |
| For DIN Taps 374 | M5 |
| For DIN Taps 376 | M5 |
| Numer produktu | SC19/11 - 3527 |
| Supplier Part No. | 1449108K |
| Tap Shank Size | 3.5 mm |
| Tap Square Size | 2.7 mm |
| UNSPSC Code | 27112808 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A/F | 2.7mm |
| Shank | 3.5mm |
| Tap Size | M3 M5 |
| Rozmiar gwintu | M3 M5 |
| Typ | Rigid |
| Size | SC19/ 1 |
| Manufacturers Code | 3527 |
| For DIN Taps | DIN 352 DIN 371 DIN 374 DIN 376 |