Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC31/12 755 Indexa IDX1449186K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
191,80 zł
Cena regularna:
155,93 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC31/12 755 Indexa IDX1449186K
Indexa IDX-144-9186K
IDX1449186K
SOLID TAP adaptor ISO529SZ2 31/12 755 Indexa IDX1449186K
IDX-144-9186K
SM.CK016,163,2ZLNE
Tulejki bez kompensacji osiowej. Odpowiednie do oprawek do gwintowania. Do gw. ISO 529.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140284739 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| For ISO 529 Taps Metric | M7 |
| Numer produktu | SC31/12 - 755 |
| Supplier Part No. | 1449186K |
| Tap Shank Size | 7mm |
| Tap Square Size | 5.5 mm |
| UNSPSC Code | 27112808 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A/F | 5.5mm |
| Shank | 7mm millimetre |
| Tap Size | M7 |
| Rozmiar gwintu | M7 |
| Typ | Rigid |
| Size | SC31/ 12 |
| Manufacturers Code | 755 |
| For DIN Taps |