Tulejka do gwintowania ze sprzęgłem T&C TAP din SZ1 19/1 77 Indexa IDX1449302K PRO19-20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$123.38
Cena regularna:
$100.31
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adaptor T&C TAP din SZ1 19/1 77 Indexa IDX1449302K
Indexa IDX-144-9302K
IDX1449302K
T&C TAP adaptor DIN SZ2 31/2 107 Indexa IDX1449302K
IDX-144-9302K
SM.CK016,374,1ZLNE
Tulejki ze sprzęgłem. Odpowiednie do oprawek do gwintowania z kompensacją osiową. Do gw. DIN
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112808 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1449302K |
| EAN13 Barcode | 5036140285019 |
| For DIN Taps 376 | M10 |
| For DIN Taps 374 | M10 |
| Tap Shank Size | 7mm |
| For DIN Taps 352 | M10 |
| Tap Square Size | 5.5 mm |
| Product Number | SC31/2 - 107 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A/F | 5.5 mm |
| Shank | 7mm |
| Tap Size | M10 |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Type | Slipping Clutch |
| Size | SC31/2 |
| Manufacturers Code | 107 |
| For DIN Taps | DIN 352 DIN 374 DIN 376 |