Tulejka do pilnikarki SM-51224 1/4" Kobe KBE2800076A PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do pilnikarki SM-51224 1/4" Kobe KBE2800076A
Kobe KBE-280-0076A
KBE2800076A
Tulejka do pilnikarki SM-51224 1/4" Kobe KBE2800076A
KBE-280-0076A
SM.CK016,27,7ZLNE
Pasujące do szlifierek Kobe itp.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112808 |
| Producent | Kobe |
| Supplier Part No. | 2800076A |
| EAN13 Barcode | 5036140089662 |
| Rozmiar tulejki | 6.35 mm |
| Rozmiar tulejki | 1/4" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | mm 1/4" cal |
| Product Number | SM-51224 |
| Suitable for use with | Kobe and Similar Die Grinders |
| Type | Collet |