Tulejka do pilnikarki SM-51224 1/8" Kobe KBE2800079A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do pilnikarki SM-51224 1/8" Kobe KBE2800079A
Kobe KBE-280-0079A
KBE2800079A
Tulejka do pilnikarki SM-51224 1/8" Kobe KBE2800079A
KBE-280-0079A
SM.CK016,27,7ZLNE
Pasujące do szlifierek Kobe itp.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kobe |
| Rozmiar tulejki | 1/8" cal |
| Rozmiar tulejki | 3.175 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140089693 |
| Supplier Part No. | 2800079A |
| UNSPSC Code | 27112808 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | mm 1/8" cal |
| Numer produktu | SM-51224 |
| Suitable for use with | Kobe and Similar Die Grinders |
| Typ | Collet |