Tulejka samozaciskowa 3/8" R8-BC Indexa IND1443592K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$38.19
Cena regularna:
$31.05
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka samozaciskowa 3/8" R8-BC Indexa IND1443592K
Indexa IND-144-3592K
IND1443592K
Tulejka samozaciskowa R8-BC 3/8" Indexa IND1443592K
IND-144-3592K
SM.CK016,114,4ZLNE
Używane bezpośrednio na trzpieniu obrotowym z narzędziami skrawającymi na maszynach typu Bridgeport.
Wymiary: A = 24.1mm, B = 102.3mm, C = 31.5mm T = 7/16” UNF. Kąt: a = 8°25’.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 3/8" cal |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140083769 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Waga całkowita | 0.29 |
| Supplier Part No. | 1443592K |
| UNSPSC Code | 27112808 |
| Waga elementu | 298 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | mm |
| Długość | 102.30mm |
| Numer produktu | R8-BC |
| Seria | R8 |
| Typ | |
| Średnica | 31.50mm |
| Liczba elementów | |
| Range Diameter | mm |
| System pomiarowy | Imperial |