Tulejka zaciskowa ER20 D 9-8mm Indexa IDX1443324K MTM
dostępny
Cena regularna:
57,40 zł
Cena regularna:
46,67 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka zaciskowa ER20 D 9-8mm Indexa IDX1443324K
Indexa IDX-144-3324K
IDX1443324K
Tulejka zaciskowa 9.0-8.0 ER20 Indexa IDX1443324K
IDX-144-3324K
SM.CK016,50,4ZLNE
Wymiary tulejek (mm)
Typ: ER16. Pojemn.: 0.5-10. D: 17.0. L: 27.0.
Typ: ER25. Pojemn.: 1.0-16. D: 26.0. L: 35.0.
Typ: ER20. Pojemn.: 3.0-13. D: 21.0. L: 31.5.
Typ: ER32. Pojemn.: 2.0-20. D: 33.0. L: 40.0.
Typ: ER40. Pojemn.: 3.0-26. D: 41.0. L: 46.0.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Collet Range | 9.0-8mm |
| EAN13 Barcode | 5036140079434 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Waga całkowita | 0.036 |
| Supplier Part No. | 1443324K |
| Typ | ER20 |
| UNSPSC Code | 27112808 |
| Waga elementu | 40 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | 9.0 - 8.0mm |
| Długość | 31.50mm |
| Seria | ER |
| Typ | ER20 |
| Średnica | 21mm |
| Liczba elementów | |
| Range Diameter | mm |
| System pomiarowy | Metryczny |