Tylne strzemiączko bez zawleczki 100mm HM100/20 Kennedy KEN2942487H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tylne strzemiączko bez zawleczki 100mm HM100/20 Kennedy KEN2942487H
Kennedy KEN-294-2487H
KEN2942487H
HM100/20 100mm REAR CLEVIS, MALE Kennedy
KEN-294-2487H
SM.CK016,108,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Tylne strzemiączko bez zawleczki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Cylinder Diameter | 100 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140292697 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Model Number | KFKCM100RE |
| Supplier Part No. | 2942487H |
| UNSPSC Code | 27131702 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość przewodu | m metre |
| Cylinder Diameter | 100mm |
| Numer produktu | HM100/20 |
| Typ produktu | Rear Clevis |
| To Suit | mm |
| Voltage | V voltage |
| Waga elementu | g |
| Bore Size (mm) | |
| Stroke | mm |
| Rod Thread | mm |
| Thread O/D (mm) | mm |
| Cylinder Bore (mm) | 100mm |
| For Use On | |
| Standard, norma | |
| Additional Features | Male |