Tylne strzemiączko z zawleczką 40mm KFKCIM40C Kennedy KEN2942415A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tylne strzemiączko z zawleczką 40mm KFKCIM40C Kennedy KEN2942415A
Kennedy KEN-294-2415A
KEN2942415A
KFKCIM40C 40MM CLEVIS AND PIN Kennedy
KEN-294-2415A
SM.CK016,59,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Tylne strzemiączko z zawleczką
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27131702 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2942415A |
| EAN13 Barcode | 5036140292567 |
| Model Number | KFKCIM40C |
| Cylinder Diameter | 40 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość przewodu | m metre |
| Cylinder Diameter | 40mm |
| Numer produktu | KFKCIM40C |
| Typ produktu | Clevis & Pin Female |
| To Suit | 40mm |
| Voltage | V voltage |
| Waga elementu | g |
| Bore Size (mm) | |
| Stroke | mm |
| Rod Thread | mm |
| Thread O/D (mm) | mm |
| Cylinder Bore (mm) | mm |
| For Use On | |
| Standard, norma | |
| Additional Features |