Tylne strzemiączko z zawleczką 63mm KFKCIM63C Kennedy KEN2942450A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tylne strzemiączko z zawleczką 63mm KFKCIM63C Kennedy KEN2942450A
Kennedy KEN-294-2450A
KEN2942450A
KFKCIM63C 63MM CLEVIS AND PIN Kennedy
KEN-294-2450A
SM.CK016,85ZLNE
Narzędzia Cromwell
Tylne strzemiączko z zawleczką
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Cylinder Diameter | 63 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140292611 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Model Number | KFKCIM63C |
| Supplier Part No. | 2942450A |
| UNSPSC Code | 27131702 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość przewodu | m metre |
| Cylinder Diameter | 63mm |
| Numer produktu | KFKCIM63C |
| Typ produktu | Clevis & Pin Female |
| To Suit | 63mm |
| Voltage | V voltage |
| Waga elementu | g |
| Bore Size (mm) | |
| Stroke | mm |
| Rod Thread | mm |
| Thread O/D (mm) | mm |
| Cylinder Bore (mm) | mm |
| For Use On | |
| Standard, norma | |
| Additional Features |