Tylny pionowy zawias 32mm KFKCIM32HV Kennedy KEN2942406G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tylny pionowy zawias 32mm KFKCIM32HV Kennedy KEN2942406G
Kennedy KEN-294-2406G
KEN2942406G
KFKCIM32HV 32MM VERTICALREAR HINGE Kennedy
KEN-294-2406G
SM.CK016,72,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Tylny pionowy zawias
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Cylinder Diameter | 32 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140292543 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Model Number | KFKCIM32HV |
| Supplier Part No. | 2942406G |
| UNSPSC Code | 27131702 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość przewodu | m metre |
| Cylinder Diameter | mm |
| Numer produktu | KFKCIM32HV |
| Typ produktu | Rear Hinge |
| To Suit | mm |
| Voltage | V voltage |
| Waga elementu | g |
| Bore Size (mm) | |
| Stroke | mm |
| Rod Thread | mm |
| Thread O/D (mm) | mm |
| Cylinder Bore (mm) | 32mm |
| For Use On | |
| Standard, norma | |
| Additional Features | Diameter: 32mm Vertical |