Ubijak do ziemi Sitesafe SSF5223520A GAB
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ubijak do ziemi Sitesafe SSF5223520A
EARTH RAMMER STEEL 4.5KG/10LB SQUARE HEAD Sitesafe SSF5223520A
Kwadratowa głowica z rękojeścią ze stalowej rurki. Używany do ubijania powierzchni żużlowych, asfaltu lub do ubijania dołów w trakcie zabudowy słupów ogrodzeniowych.
Długość całkowita: 1280mm
Rozmiar ostrza: 130 x 130 x 25mm
Waga: 4,50 kg
Sitesafe SSF-522-3520A
SSF5223520A
EARTH RAMMER STEEL 4.5KG/10LB SQUARE HEAD Sitesafe
SSF-522-3520A
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140228191 |
| eCl@ss Code | 21041000 |
| Model, kod produktu | S51424 |
| Supplier Part No. | SSF-522-3520A |
| UNSPSC Code | 27112000 |
| Waga elementu | 4.50 kg |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga obucha, głowicy | 4.5 kg kilogram 10 lb pound |
| Head Width | 25 mm |
| Długość całkowita | 1280 mm |
| Model, kod produktu | |
| Head Length | 130 mm |
| Handle Material | Tubular Steel |
| Compatible Materials | Ashphalt Earth Tarmac |
| Blade/Head Material | Stal |
| Action Type | Ramming |
SM.CK016,140,3ZLNE
Narzędzia Cromwell