Uchwyt 60"x1.1/8" do szczotek i mopów 18"/24" Kennedy KEN9071960K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt 60"x1.1/8" do szczotek i mopów 18"/24" Kennedy KEN9071960K
Kennedy KEN-907-1960K
Uchwyt 60"x1.1/8" do szczotek i MOPOW 18"/24"
KEN-907-1960K
Opis produktu
Wymienne drewniane uchwyty do mopów i mioteł.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica | 1 1/8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140149960 |
| Kod eCl@ss | 29110201 |
| Długość | 60" calowe |
| Nr produktu | 670.101.203 |
| Kod UNSPSC | 47131604 |
| Waga | 660g |
KEN9071960K
UCHWYT 60"x1.1/8" DO SZCZOTEK I MOPOW 18"/24" Kennedy
KEN-907-1960K
SM.CK016,17,6ZLNE
Narzędzia Cromwell