Uchwyt boczny SEB-10 z uchem i gwintem Indexa IND4253210S PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt boczny SEB-10 z uchem i gwintem Indexa IND4253210S
Indexa IND-425-3210S
IND4253210S
Uchwyt boczny z uchem i gwintem SEB-10 Indexa IND4253210S
IND-425-3210S
SM.CK016,10,8ZLNE
Uchwyty boczne z uchem i gwintem
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar A | 41 mm |
| Dim B | 41.5 mm |
| Wymiar C | 8 mm |
| Wymiar D | 18 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140086463 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | SEB1017 |
| Supplier Part No. | 4253210S |
| SWL | 150 kg |
| Thread (E) | M10 |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 0.063 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 41mm |
| B | 41.5mm |
| C | 8mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | PT30-10 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish |