Uchwyt boczny SEB-12 z uchem i gwintem Indexa IND4253212S PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt boczny SEB-12 z uchem i gwintem Indexa IND4253212S
Indexa IND-425-3212S
IND4253212S
Uchwyt boczny z uchem i gwintem SEB-12 Indexa IND4253212S
IND-425-3212S
SM.CK016,12,9ZLNE
Uchwyty boczne z uchem i gwintem
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar A | 50 mm |
| Dim B | 51 mm |
| Wymiar C | 10 mm |
| Wymiar D | 22 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140086470 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | SEB1220 |
| Supplier Part No. | 4253212S |
| SWL | 220 kg |
| Thread (E) | M12 |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 0.125 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 50mm |
| B | 51mm |
| C | 10mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | PT30-12 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish |