Uchwyt boczny SEB-16 z uchem i gwintem Indexa IND4253216S PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt boczny SEB-16 z uchem i gwintem Indexa IND4253216S
Indexa IND-425-3216S
IND4253216S
Uchwyt boczny z uchem i gwintem SEB-16 Indexa IND4253216S
IND-425-3216S
SM.CK016,16,1ZLNE
Uchwyty boczne z uchem i gwintem
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar A | 60 mm |
| Dim B | 60 mm |
| Wymiar C | 12.5 mm |
| Wymiar D | 27 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140086487 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | SEB1525 |
| Supplier Part No. | 4253216S |
| SWL | 450 kg |
| Thread (E) | M16 |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 0.216 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 60mm |
| B | 60mm |
| C | 12.5mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | PT30-16 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish |