Uchwyt do bitów 5/16"x1/4" Kennedy KEN5736030K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do grotów do elektronarzędzi 5/16"x1/4" Kennedy KEN5736030K
Kennedy KEN-573-6030K
Oprawka do grotów do elektronarzędzi 5/16"x1/4"
KEN-573-6030K
Opis produktu
8mm (5/16”) chwyt sześciokątny z końcówką okrągłą typu Desoutter. Do użycia z końcówkami.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140123595 |
| Kod eCl@ss | 21040404 |
| For Use With | Insert Bits |
| Długość całk./opak. | 55mm |
| Shank Shape | hex |
| Shank Size | 5/16" calowe |
| Special Features | Magnetic |
| Nr produktu | KEN-573-6030K |
| Kod UNSPSC | 27112814 |
KEN5736030K
OPRAWKA DO GROTOW DO ELEKTRONARZEDZI 5/16"x1/4" Kennedy
KEN-573-6030K
SM.CK016,17,9ZLNE
Narzędzia Cromwell