Uchwyt do małych wierteł 1,3-3,1mm do wiertarki Kennedy KEN5181230K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt wiertarski do małych wierteł 1,3-3,1mm z chwytem walcowym Kennedy KEN5181230K KEN-518-1230K
- Zakres chwytu: 1,3-3,1mm
- Waga 29g
- Długość 90mm
Uchwyt do wierteł o małej średnicy wykonany z utwardzonej stali z wąskim chwytem radełkowanym do szybkich obrotów. Idealne do przytrzymania małych wymiarów wierteł, pilników iglaków i drutu. Przelotowa konstrukcja pozwala na trzymanie cienkich, ale dłuższych detali.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Zakres chwytu | 1,3 - 3,1mm |
| Kod EAN13 | 5036140008205 |
| Kod eCl@ss | 23149000 |
| Długość | 90mm |
| Głębokosć całk./opak. | 16 |
| Długość całk./opak. | 180 |
| Waga całkowita | 42g |
| Szerokość całk./opak. | 50 |
| Kod UNSPSC | 27112100 |
Uchwyt do małych wierteł 1,3-3,1mm do wiertarki Kennedy KEN5181230K PRO20
Imadełko trzpieniowe z chwytem walcowym (1.3mm do 3.10mm)