Uchwyt malarski drucikowy wydłużony 230mm 9" Senator SEN5334420K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt malarski drucikowy wydłużony 230mm 9" Senator SEN5334420K
Senator SEN-533-4420K
SEN5334420K
UCHWYT MALARSKI DRUCIKOWY WYDLUZONY 230mm/9" Senator
SEN-533-4420K
SM.CK016,27,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Przedłużka posiada zasięg od 430 mm do 680mm, a wraz z wydłużeniem uchwytu na wałek nawet do 900mm. Blokada wysokości obu systemów za pomocą dokręcania śrub w uchwycie. Średnica rolki: 38mm. Pasuje do wałków Senator
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140046016 |
| eCl@ss Code | 21041103 |
| Extension Range | 17" to 36" in |
| Extension Range | 430 to 900 m |
| Głębokość całk. | 50 |
| Długość całkowita | 440 |
| Waga całkowita | 0.43 |
| Szerokość całk. | 260 |
| Supplier Part No. | SEN-533-4420K |
| UNSPSC Code | 31211906 |
| Waga elementu | 360 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Extension Range | 0.43 - 0.9 m metre 17 - 36" cal |
| Do użycia z | 230mm (9”) Wide Bird Cage Pattern Roller |
| Head Type | Bird Cage |
| Tray Material | |
| Typ | Roller Frame |
| Liczba elementów | |
| Tray Width | mm cm centimetre |
| Includes | Bird Cage Pattern Roller |
| Handle Material | Aluminium Plastic |
| Compatible Materials | Eggshell Paint Emulsion Floor Paint Gloss Paint Masonry Paint Semi-gloss Paint Undercoat/Primer Vinyl Matt Paint Vinyl Silk Paint |
| Head Material | Stal |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Compatible Surface | Rough Surface Smooth Surface |
| Arm Length | Extension Arm |
| Roller Length | 230mm 9" cal |
| Roller Core Diameter | 38mm |
| Roller Material | |
| Roller Pile Length | |
| Tray Length | mm cm centimetre |