Uchwyt metalowy 15mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627540K PRO24-1
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyty metalowe 15mm pełne 1-rurowe do rur i kabli din72573 cynkowane 1szt. Matlock MTL6627540K
Matlock MTL-662-7540K
MTL6627540K
15mm (1-PIPE) FULL SADDLE CLAMP LIGHT DUTY BZP Matlock
MTL-662-7540K
SM.CK016,193,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zaciski,
klamry
do rur
Szeroko stosowane
do mocowania rur i kabli we
wszystkich gałęziach przemysłu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140252509 |
| Size | 15 mm |
| Supplier Part No. | 6627540K |
| Typ | 1-Pipe |
| UNSPSC Code | 31162906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Hole Diameter | 5.8mm |
| Długość | 50mm |
| Materiał | Stal |
| Typ produktu | Full Saddle Clamp Light Duty (1 Pipe) |
| Size | 15mm |
| Band Width | 12mm |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Leading Standard | DIN 72573 |