Uchwyt metalowy 6mm pełne 2-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyty metalowe 6mm pełne 2-rurowe do rur i kabli din72573 cynkowane 100szt. Matlock MTL6627620K
Matlock MTL-662-7620K
MTL6627620K
6mm (2-PIPE) FULL SADDLECLAMP LIGHT DUTY BZP Matlock
MTL-662-7620K
SM.CK016,153,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zaciski,
klamry
do rur
Szeroko stosowane
do mocowania rur i kabli we
wszystkich gałęziach przemysłu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140252561 |
| Size | 6 mm |
| Supplier Part No. | 6627620K |
| Typ | 2-Pipe |
| UNSPSC Code | 31162906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Hole Diameter | 4.8mm |
| Długość | 38mm |
| Materiał | Stal |
| Typ produktu | Full Saddle Clamp Light Duty (2 Pipe) |
| Size | 6mm |
| Band Width | 10mm |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Leading Standard | DIN 72573 |