Uchwyt metalowy 8mm podwójne do rur i kabli din72572 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627880K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyty metalowe 8mm podwójne do rur i kabli din72572 cynkowane 100szt. Matlock MTL6627880K
Matlock MTL-662-7880K
MTL6627880K
8mm TWIN SADDLE CLAMP BZP Matlock
MTL-662-7880K
SM.CK016,128,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Szero ko stosowane do mocowania rur i kabli we wszystkich gałęziach przemysłu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140252721 |
| Size | 8 mm |
| Supplier Part No. | 6627880K |
| UNSPSC Code | 31162906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Hole Diameter | 4.8mm |
| Długość | 23mm |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | E940080 |
| Typ produktu | Twin Saddle Clamp |
| Size | 8mm |
| Band Width | 10mm |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Leading Standard | DIN 72572 |