Uchwyt samocentrujący spiralny 315mm Indexa IND4751090K IND-475-1090K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 063,00 €
Cena regularna:
864,23 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt samocentrujący spiralny 315mm Indexa IND4751090K IND-475-1090K
Indexa IND-475-1090K
IND4751090K
Uchwyt samocentrujący spiralny 3204 315mm Indexa IND4751090K
IND-475-1090K
Opis produktu
Typ 3204 - Mocowany od tyłuProdukowane według dobrze sprawdzonego w praktyce rozwiązania konstrukcyjnego do uniwersalnego zastosowania. Spirale są odkuwane, wyważane i hartowane. Czoła gwintu są szlifowane po obu stronach. Wszystkie modele mają smarowniczki umożliwiające łatwe smarowanie i są wyposażone w dwa zestawy jednolitych szczęk schodkowych – zewnętrznych i wewnętrznych.
Żeliwny uchwyt 3-szczękowy z osadzeniem cylindrycznym DIN 6350 (odmiana A)
Trzyszczękowy z osadzeniem cylindrycznym z pogłębieniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Chuck Diameter | 315mm |
| Kod EAN13 | 5036140024045 |
| Kod eCl@ss | 21020490 |
| Głębokosć całk./opak. | 325 |
| Długość całk./opak. | 140 |
| Waga całkowita | 47.5 |
| Szerokość całk./opak. | 325 |
| Nr produktu | 3204 |
| Through Hole | 103mm |
| Kod UNSPSC | 27112807 |
| Waga | 47.5 kg |
SM.CK016,3500ZLNE