Uchwyt samocentrujący spiralny 85mm 3274 Indexa IND4751220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$260.17
Cena regularna:
$211.52
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt samocentrujący spiralny 85mm 3274 Indexa IND4751220K
Indexa IND-475-1220K
IND4751220K
Uchwyt samocentrujący spiralny 3274 85mm Indexa IND4751220K
IND-475-1220K
Opis produktu
Typ 3274 - Mocowany od przoduProdukowane według dobrze sprawdzonego w praktyce rozwiązania konstrukcyjnego do uniwersalnego zastosowania. Spirale są odkuwane, wyważane i hartowane. Czoła gwintu są szlifowane po obu stronach. Wszystkie modele mają smarowniczki umożliwiające łatwe smarowanie i są wyposażone w dwa zestawy jednolitych szczęk schodkowych – zewnętrznych i wewnętrznych.
Żeliwny uchwyt 3-szczękowy z osadzeniem cylindrycznym DIN 6350 (odmiana A)
Trzyszczękowy z osadzeniem cylindrycznym z pogłębieniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Chuck Diameter | 80mm |
| Kod EAN13 | 5036140024069 |
| Kod eCl@ss | 21020490 |
| Głębokosć całk./opak. | 85 |
| Długość całk./opak. | 75 |
| Waga całkowita | 1.6 |
| Szerokość całk./opak. | 85 |
| Nr produktu | 3274 |
| Through Hole | 18mm |
| Kod UNSPSC | 27112807 |
| Waga | 1.70 kg |
SM.CK016,975ZLNE