Uchwyt tokarski 160mm samocentrujący z tarczą spiralną Indexa IND4751660K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$711.85
Cena regularna:
$578.74
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt tokarski 160mm samocentrujący z tarczą spiralną Indexa IND4751660K
Indexa IND-475-1660K
IND4751660K
003504 160mm 3-JAW STEELCHUCK REAR MOUNT Indexa IND4751660K
IND-475-1660K
Opis produktu
Model 003-504 – Mocowanie od tyłuUchwyt stalowy 3 szczękowy z pełnym tyłem
DIN 6350 (form A).
Trójszczękowy, pełny tył z wgłębieniem na adaptor.
Niezawodna, sprawdzona konstrukcja do zastosowań uniwersalnych. Tarcza spiralna jest kuta, wyważona i hartowana. Zarys gwintu jest szlifowany z obu stron. Wszystkie modele wyposażone są w smarowniczki zapewniające łatwe smarowanie i dostarczane są z dwoma zestawami solidnych szczęk – wewnętrznie i zewnętrznie stopniowanych.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Chuck Diameter | 160mm |
| Kod EAN13 | 5036140049338 |
| Kod eCl@ss | 21020490 |
| Głębokosć całk./opak. | 165 |
| Długość całk./opak. | 135 |
| Waga całkowita | 8.5 |
| Szerokość całk./opak. | 165 |
| Nr produktu | 3504 |
| Through Hole | 42mm |
| Kod UNSPSC | 27112807 |
| Waga | 8.5 kg |
SM.CK016,1950ZLNE