Uchwyt wiertarski bezkluczykowy 1-10mm B12 DIN Kennedy KEN4405220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
211,10 zł
Cena regularna:
171,63 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt wiertarski bezkluczykowy 1-10mm B12 DIN Kennedy KEN4405220K
Kennedy KEN-440-5220K
KEN4405220K
UCHWYT WIERTARSKI BEZKLUCZYKOWY 1-10mm B12 DIN Kennedy
KEN-440-5220K
SM.CK016,174,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
W pełni hartowane i odporne na zużycie. Szczęki zapewniają zbieżność i koncentryczność. Solidnie zaprojektowane dla trwałości i odporności na zużycie w najtrudniejszych zastosowaniach przemysłowych na wiertarkach stacjonarnych.Zalecane do prac na wiertarkach stołowych. Nieodpowiednie do wiertarek z biegiem wstecznym.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chuck Capacity | 10mm |
| EAN13 Barcode | 5036140058392 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Maximum Diameter | 42.5 mm |
| Mount | DIN-B12 |
| Głębokość całk. | 45 |
| Długość całkowita | 93 |
| Waga całkowita | 0.7 |
| Szerokość całk. | 45 |
| Supplier Part No. | 4405220K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Waga elementu | 670 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 10mm |
| Chuck Type | Keyless |
| Key Number | |
| Length Closed/Open | |
| Mount | DIN-B12 |
| Waga | 670 g gram kg |
| Średnica | mm |