Uchwyt wiertarski miniaturowy 0,25-2,5mm Kennedy KEN5181260K KEN-518-1260K PRO19
dostępny
Cena regularna:
35,60 €
Cena regularna:
28,95 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt wiertarski miniaturowy 0,25-2,5mm Kennedy KEN5181260K KEN-518-1260K
Kennedy KEN-518-1260K
Uchwyt wiertarski MINIATUROWY 0.25-2,5mm
KEN-518-1260K
Opis produktu
Do większych uchwytów, celem mocowania bardzo małych średnic wierteł, które się nie obracają. Dostarczane z 3 tulejkami samozaciskowymi. Radełkowana część zaciskowa.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140008229 |
| eCl@ss Code | 23149000 |
| Głębokość całk. | 13 |
| Długość całkowita | 155 |
| Waga całkowita | 0.04 |
| Szerokość całk. | 40 |
| Range | 0.25 - 2.5 mm |
| Supplier Part No. | 5181260K |
| UNSPSC Code | 27112100 |
| Waga elementu | 40 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Hardened Steel |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Model, kod produktu | |
| Type | Pin Chuck |
| Liczba elementów | 4 |
| Minimum Capacity | 0.25 mm |
| Maximum Capacity | 2.50mm |
| Capacity Range | 0.25 to 2.50 mm |
KEN5181260K
UCHWYT WIERTARSKI MINIATUROWY 0.25-2.5mm Kennedy
KEN-518-1260K
SM.CK016,97,5ZLNE
Narzędzia Cromwell