Uchwyt z buczyny do mopów 1270mm 50" Cotswold COT9073500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt z buczyny do mopów 1270mm 50" Cotswold COT9073500K
Cotswold COT-907-3500K
COT9073500K
UCHWYT Z BUCZYNY DO MOPOW 1270mm (50") Cotswold
COT-907-3500K
SM.CK016,35,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Uchwyty do mopów
Pasujące do powyższych głowic.
Typ
Aluminium = Aluminium
Beech = Buczyna
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 47131609 |
| Producent | Cotswold |
| Supplier Part No. | 9073500K |
| EAN13 Barcode | 5036140078246 |
| Długość całkowita | 1270 mm |
| Waga elementu | 600 g |
| Materiał | Beech |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | 810.100.160 810.100.200 |
| Długość | 1270mm 50" cal |
| Materiał | Drewno |
| Typ | Mop Handle |
| Średnica | mm |