Urządzenie do naciskania pedału hamulca Kennedy KEN5031910K GAB
dostępny
Cena regularna:
67,75 €
Cena regularna:
55,08 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Urządzenie do naciskania pedału hamulca Kennedy KEN5031910K
Kennedy KEN-503-1910K
KEN5031910K
BRAKE PEDAL DEPRESSOR Kennedy KEN5031910K
Kennedy KEN-503-1910K
KC-016,193,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Opis | Brake Pedal Depressor |
| EAN13 | 5036140225633 |
| ecl@ss | 21049090 |
| Głębokość całkowita | 170 |
| Długość całkowita | 860 |
| Waga całkowita | 0.78 |
| Szerokość całk. | 190 |
| Oznaczenie | KEN-503-1910K |
| UNSPSC | 27140000 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 860mm |
| Typ produktu | Brake Pedal Depressor |
| Waga | 740g |
| Liczba elementów | 1 |
| Includes | Tool Only |
| Tool Material | Stal |
| Additional Features |