Urządzenie do zwijania kabli z mechanizmem zapadkowym 1300kg Matlock MTL9412020K
dostępny
Cena regularna:
$59.72
Cena regularna:
$48.55
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Urządzenie do zwijania kabli z mechanizmem zapadkowym 1300kg Matlock MTL9412020K
Matlock MTL-941-2020K
MTL9412020K
1300 KG RATCHET CABLE PULLER/LIFTER Matlock
MTL-941-2020K
SM.CK016,160,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Solidnie wykonane ze stali galwanizowanej z korpusem malowanym proszkowo, utwardzane stalowe haki ze sprężonowymi blokadami. Posiadają wysokowydajną
okrętkę, 3.6m, 5mm kabel dający 1.5m wyciągu oraz sprężynę mechanizmu zapadkowego.
Nadaje się do ciągnięcia: drzew, korzeni, metalowych ogrodzeń, pojazdów, maszyn, łodzi, przyczep kempingowych itp.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140062375 |
| Maximum Load | 1300 kg |
| Supplier Part No. | 9412020K |
| UNSPSC Code | 24101608 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość przewodu | 3.6 m metre |
| Capacity | 1300kg |
| Numer produktu | CPR130 |
| Cable Diameter | 3.6mm |
| Pulling Distance | 1.5 m metre |
| Leverage | 15:1 |