VALVE SPRING COMPRESSOR 1.3/4"-9" CAPACITY Kennedy KEN5032030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
226,10 zł
Cena regularna:
183,82 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
VALVE SPRING COMPRESSOR 1.3/4"-9" CAPACITY Kennedy KEN5032030K
KEN-503-2030K
Do stosowania na linii produkcyjnej i w warsztatach samochodowych. Wykonane z niklowanej stali. Nasadki rękojeści z PVC dla dobrego chwytu.
Głębokość gardzieli: 230mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140350267 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Opening Capacity | 45-230 mm |
| Głębokość całk. | 40 |
| Długość całkowita | 270 |
| Waga całkowita | 1.33 |
| Szerokość całk. | 220 |
| Supplier Part No. | 5032030K |
| Throat Depth | 230 mm |
| Typ | Straight/Curved |
| UNSPSC Code | 27140000 |
| Waga elementu | 1.40 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opening Capacity | 45 to 230mm |
| Długość całkowita | 270mm |
| Szerokość całk. | 270mm |
| Numer produktu | No 51 |
| Typ produktu | Valve Spring Compressors |
| Throat Depth | 230mm |
| Waga elementu | 1.33kg |
| Additional Features | Manufactured from bright nickel plated steel PVC cushion grips |