Walec ustawczy SC04 40x40mm Indexa IND4253020F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$39.18
Cena regularna:
$31.85
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Walec ustawczy SC04 40x40mm Indexa IND4253020F
Indexa IND-425-3020F
IND4253020F
Walec ustawczy SC04 40x40mm Indexa IND4253020F
IND-425-3020F
SM.CK016,111,3ZLNE
Materiał: stal węglowa.
Twardość: HRC 40.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Diameter B | 40 mm |
| Dimensions C | ? 12 mm |
| Dimensions D | ? 20 mm |
| Dimensions E | 12 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140086340 |
| Height A (±0.01) | 40 mm |
| Numer produktu | SC040212 |
| Supplier Part No. | 4253020F |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 320 g |