Wałek do malowania 230mm 9" runo długie Senator SEN5334320K PRO25 MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wałek do malowania 230mm 9" runo długie Senator SEN5334320K
Senator SEN-533-4320K
SEN5334320K
SM.CK016,9,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Senator |
| Core Diameter | 38 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140045996 |
| eCl@ss Code | 21041103 |
| Długość | 230 mm |
| Długość | 9" cal |
| Głębokość całk. | 55 |
| Długość całk. | 55 |
| Waga całkowita | 0.045 |
| Szerokość całk. | 230 |
| Pile | Long |
| Sup. Part No. | SEN-533-4320K |
| UNSPSC Code | 31211906 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Extension Range | m metre" cal |
| For Use With | SENATOR 180mm & 230mm Wide Bird Cage Pattern Rollers |
| Head Type | |
| Model, kod produktu | |
| Tray Material | |
| Type | Refill Sleeve |
| Liczba elementów | |
| Tray Width | mm cm centimetre |
| Includes | Bird Cage Pattern Roller |
| Handle Material | |
| Compatible Materials | Emulsion |
| Head Material | |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Compatible Surface | Rough Surface |
| Arm Length | Standard |
| Roller Length | 230mm |
| Roller Core Diameter | 38mm |
| Roller Material | Polyester |
| Roller Pile Length | Long |
| Tray Length | mm cm centimetre |