Wałek do spoin 1.1/2" Senator SEN5331920K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wałek do spoin 1.1/2" Senator SEN5331920K
Senator SEN-533-1920K
SEN5331920K
WALEK DO SPOIN 1.1/2" Senator
SEN-533-1920K
SM.CK016,15,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Część czołowa - plastik.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 180 mm |
| Szerokość ostrza | 38 mm |
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140160699 |
| eCl@ss Code | 21041103 |
| Głębokość całk. | 40 |
| Długość całkowita | 190 |
| Waga całkowita | 0.078 |
| Szerokość całk. | 45 |
| Supplier Part No. | SEN-533-1920K |
| UNSPSC Code | 31211906 |
| Weight per 12 | 0.60 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Extension Range | m metre" cal |
| Do użycia z | |
| Head Type | Single Arm |
| Tray Material | |
| Typ | Seam Roller |
| Liczba elementów | |
| Tray Width | mm cm centimetre |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | N/.A |
| Head Material | Plastic |
| Recommended Environment | Indoor |
| Compatible Surface | Smooth Surface |
| Arm Length | Standard |
| Roller Length | 180mm |
| Roller Core Diameter | 38mm |
| Roller Material | |
| Roller Pile Length | |
| Tray Length | mm cm centimetre |