Wałek malarski do uchwytów 2-ramiennych 300mm 12" Kennedy KEN5334600K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wałek malarski do uchwytów 2-ramiennych 300mm 12" Kennedy KEN5334600K
Kennedy KEN-533-4600K
KEN5334600K
SM.CK016,22,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| EAN13 Barcode | 5036140045903 |
| eCl@ss Code | 21041103 |
| Długość | 12" cal |
| Długość | 300 mm |
| Głębokość całk. | 65 |
| Długość całk. | 300 |
| Waga całkowita | 0.132 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Sup. Part No. | KEN-533-4600K |
| UNSPSC Code | 31211906 |
| Waga | 100 g |