Wałek malarski z gąbki poliestrowej 230mm 9" Kennedy KEN5334340K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wałek malarski z gąbki poliestrowej 230mm 9" Kennedy KEN5334340K
Kennedy KEN-533-4340K
KEN5334340K
SM.CK016,25,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Core Diameter | 44 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140045859 |
| eCl@ss Code | 21041103 |
| Długość | 230 mm |
| Długość | 9" cal |
| Głębokość całk. | 80 |
| Długość całk. | 230 |
| Waga całkowita | 0.105 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Roller Type | Foam |
| Sup. Part No. | RST230 |
| UNSPSC Code | 31211906 |
| Waga | 100 g |