Wałek z naturanego włosia baraniego 230mm 9" Kennedy KEN5334350K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
230mm/9" SHEEPSKIN PAINTROLLER SLEEVE - EMULSION Kennedy KEN5334350K
Kennedy KEN-533-4350K
KEN5334350K
230mm/9" SHEEPSKIN PAINTROLLER SLEEVE - EMULSION Kennedy
KEN-533-4350K
SM.CK016,44,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zalecane do emulsji i malowania na zewnątrz nierównych powierzchni murów. Można też stosować do farb winylowych (silk), winylowych matowych, malowania stiuku i surowych tynków, cementu, cegieł, kamieni/bruku, i powierzchni z wzorami. Pasuje do uchwytów do wałków KENNEDY o szer. 230mm, typ ptasiej klatki.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Core Diameter | 44 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140045866 |
| eCl@ss Code | 21041103 |
| Długość | 230 mm |
| Długość | 9" cal |
| Pile Length | 18 mm |
| Supplier Part No. | 5334350K |
| UNSPSC Code | 31211906 |
| Waga elementu | 100 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Extension Range | m metre" cal |
| Do użycia z | 230mm Wide Bird Cage Pattern Rollers |
| Head Type | |
| Tray Material | |
| Typ | Refill Sleeve |
| Liczba elementów | |
| Tray Width | mm cm centimetre |
| Includes | Bird Cage Pattern Roller |
| Handle Material | |
| Compatible Materials | Emulsion Masonry Paint Vinyl Matt Vinyl Silk |
| Head Material | |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Compatible Surface | Rough Surface |
| Arm Length | |
| Roller Length | 230mm 9" cal |
| Roller Core Diameter | 44mm |
| Roller Material | Sheepskin |
| Roller Pile Length | Long |
| Tray Length | mm cm centimetre |