Walizka na narzędzia aluminiowa do dużych obciążeń 446x340x190mm Kennedy KEN5932740K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
404,08 €
Cena regularna:
328,52 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Walizka na narzędzi a aluminiowa do dużych obciążeń 446x340x190mm Kennedy KEN5932740K
Kennedy KEN-593-2740K
Walizka na narzędzia aluminiowa do dużych obciążeń 446x340x190mm
KEN-593-2740K
Opis produktu
Wykonana z kompozytu aluminium i żywicy z gumą, który jest zwykle stosowany w przemyśle samochodowym. Zawiasy z chromowanej stali z mechanizmempodtrzymującym wieko walizki, dwa zamki z chromowanej stali z kluczami,
wytrzymała rączka z tworzywa sztucznego oraz 4 gumowe stopki. Wewnątrz znajdują się 2 blokowane płyty narzędziowe na zawiasach - każda mająca 31 eleastycznych pętli
na narzędzia, rozciągający się przedział na dokumenty, 2 małe organizery (pojemniki z przegródkami) oraz dający się dopasować do indywidualnych potrzeb przedział do
składowania z przestawialnymi przegródkami.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 340mm |
| Kod EAN13 | 5036140143456 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Wysokość | 190mm |
| Głębokosć całk./opak. | 430 |
| Długość całk./opak. | 530 |
| Waga całkowita | 6.5 |
| Szerokość całk./opak. | 250 |
| Nr produktu | COMPOSIT.4394 |
| Kod UNSPSC | 24111507 |
| Waga elementu | 5.5 kg |
KEN5932740K
WALIZKA NA NARZEDZIA ALUMINIOWA DO DUZYCH OBCIAZEN 446x340x190mm Kennedy
KEN-593-2740K
SM.CK016,1420ZLNE
Narzędzia Cromwell