Walizka na narzedzia hdpe odporna na silne uderzenia 470x390x347mm Kennedy KEN5932780K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
3 067,40 zł
Cena regularna:
2 493,82 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Walizka na narzedzia hdpe odporna na silne uderzenia 470x390x347mm Kennedy KEN5932780K
Kennedy KEN-593-2780K
Walizka na narzędzia, odporna na SILNE UDERZENIA 470x390x347mm
KEN-593-2780K
Opis produktu
Wykonana z kompozytu aluminium i żywicy z gumą, który jest zwykle stosowany w przemyśle samochodowym. Zawiasy z chromowanej stali z mechanizmem podtrzymującym wieko walizki, dwa zamki z chromowanej stali z kluczykami, wytrzymała rączka z tworzywa sztucznego oraz 4 gumowe stopki. Wewnątrz znajdują się 2 blokowane płyty narzędziowe na zawiasach - każda mająca 31 eleastycznych pętli na narzędzia, rozciągający się przedział na dokumenty, 2 małe organizery (pojemnikiz przegródkami) oraz dający się dopasować do indywidualnych potrzeb przedział do składowania z przestawialnymi przegródkami.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 390mm |
| Kod EAN13 | 5036140143470 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Wysokość | 347mm |
| Głębokosć całk./opak. | 470 |
| Długość całk./opak. | 530 |
| Waga całkowita | 10 |
| Szerokość całk./opak. | 400 |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 24111507 |
| Waga elementu | 6.5 kg |
KEN5932780K
WALIZKA NA NARZEDZIA, odporna NA SILNE UDERZENIA 470x390x347mm Kennedy
KEN-593-2780K
SM.CK016,2375ZLNE
Narzędzia Cromwell