Walizka serwisowa na kółkach 465x352x215mm Kennedy KEN5932510K PRO19-20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$615.29
Cena regularna:
$500.24
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Walizka serwisowa na kółkach 465x352x215mm Kennedy KEN5932510K
Kennedy KEN-593-2510K
KEN5932510K
POLY/PROP MOULDED TOOLCASE 465x352x215mm Kennedy
KEN-593-2510K
SM.CK016,1250ZLNE
Narzędzia Cromwell
Posiada: Walizka formowana wtryskowo z polipropylenu. Uchwyt teleskopowy i wysokowydajne kółka. 2xwyjmowane płyty narzędziowe. Przestrzeń do magazynowani z wyjmowanymi ściankami podziałowymi. Dwa zatrzaski z kluczami.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140302044 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 156 mm |
| Długość całk. | 430 mm |
| Sup. Part No. | ATOMIK PSS |
| UNSPSC Code | 24111507 |
| Waga | 5.5 kg |
| Szerokość | 340 mm |