Walizka serwisowa na kółkach 485x370x190mm Kennedy KEN5932700K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$658.77
Cena regularna:
$535.59
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Walizka serwisowa na kółkach 485x370x190mm Kennedy KEN5932700K
Kennedy KEN-593-2700K
Walizka Serwisowa na kółkach 485x370x190mm
KEN-593-2700K
Opis produktu
Solidna konstrukcja na 2 kółkach. Rama wykonana z dwuwarstwowego polietylenu, nierdzewnego wzmocnionego aluminium. Zawiasy fortepianowe na całej długości. Dwie rozkładane kieszenie wewnętrzne na dokumenty. Dwa dopasowane panele narzędziowe na zawiasach z elastycznymi uchwytami pętlowymi na narzędzia. Dolna część z przeciwudarowego poliestyrenu ze stałymi przegródkami, i 4 małymi pojemnikami na małe detale. Dwa szerokie gumowane kółka 38mm, rozsuwana rękojeść teleskopowa do swobodnego manewru obciążonej walizki. Mocna konstrukcja pozwala na transport lotniczy. Rączka ABS z gumową wkładką. Podwójny zamek, 2 komplety kluczy zawarte.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140143449 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Głębokosć całk./opak. | 370mm |
| Wysokość całk./opak. | 190mm |
| Długość całk./opak. | 485mm |
| Nr produktu | NEW MEGA WHEELS |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
| Waga | 5.70 kg |
KEN5932700K
WALIZKA SERWISOWA NA KOLKACH 485x370x190mm Kennedy
KEN-593-2700K
SM.CK016,1850ZLNE
Narzędzia Cromwell