Wąż pneumatyczny 3/8" 25FT Kobe KBE2801300K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wąż pneumatyczny 3/8" 25FT Kobe KBE2801300K
Kobe KBE-280-1300K
KBE2801300K
Wąż pneumatyczny 3/8"x25FT Kobe KBE2801300K
KBE-280-1300K
SM.CK016,45,5ZLNE
Lity mosiądz 360° obrotowy, sprężynowe zabezpieczenia pozwalają używać go w dowolnym kierunku. Idealny do stref ciężko dostępnych.?Cofa się do długości niezbędnej do pracy zapobiegając zaplątaniom. Wększa długość: 7.5m.
Poziom ciśnienia:
Średnica 8.0mm - 250psi.
Średnica 9.5mm - 150psi.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kobe |
| EAN13 Barcode | 5036140005969 |
| Waga całkowita | 0.41 |
| Supplier Part No. | 2801300K |
| Rozmiar gwintu | 3/8" cal |
| UNSPSC Code | 40142002 |
| Waga | 850 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Długość | 7.5 m metre 25 ft foot |
| Materiał | Nylon |
| Numer produktu | SA-325 |
| Inside Diameter | 9.5mm |
| Maximum Working Pressure | 150 psi pounds per square inch bar bar |