Wąż pneumatyczny poliuretanowy 3/8" 25FT Kobe KBE2801320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wąż pneumatyczny poliuretanowy 3/8" 25FT Kobe KBE2801320K
Kobe KBE-280-1320K
KBE2801320K
KC-016,88,2ZN/SM.[NM]
Większa długość:7,5m.
Poziom ciśnienia: 8.0mm średnica - 250psi. 9.5mm średnica - 150psi.
Temperatura pracy: 0 do 120°C.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kobe Red Line |
| EAN13 | 5036140005983 |
| Waga całkowita | 0.455 |
| Oznaczenie | KBE-280-1320K |
| Rozmiar gwintu | 3/8" cal |
| UNSPSC | 40142002 |
| Waga | 850 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Orange |
| Długość | 7.5 m metre 25 ft foot |
| Materiał | Polyurethane |
| Numer produktu | SA-325 PU |
| Inside Diameter | 9.5mm |
| Maximum Working Pressure | 150 PSI pounds per square inch BAR bar (pressure) |
| Outer Diameter |