Wąż powietrzny 1/4" 30m Kennedy KEN2581010K
dostępny
Cena regularna:
268,30 zł
Cena regularna:
218,13 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wąż powietrzny 1/4" x30m Kennedy KEN2581010K
Kennedy KEN-258-1010K
Wąż powietrzny 1/4"X100ft
KEN-258-1010K
Opis produktu
Wielofunkcyjny giętki wąż PVC, wzmacniany plecionką z wlókna poliestru. Używany na urządzeniach pneumatycznych, rozpylaczach do transporacji gazów i cieczy lotnych, dekantacja kwasów, soli i wielu innych środków chemicznych. W pełni przystosowanydo kontaktu z żywnością. Zakres temperatury operacyjnej: od -20°C do +60°C.
Maksymalne ciśnienie:
Otwór 6.35mm - 250psi
Otwór 9.5mm - 150psi,
Otwór 12.7mm - 130psi,
Otwór 19mm - 100psi.
Dostarczane w 30m (100ft) szpulach.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 1/4" calowe |
| Średnica otworu | 6.35mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140102705 |
| Kod eCl@ss | 37150390 |
| Waga całkowita | 3.6 |
| Kod UNSPSC | 40142002 |
| Waga | 3.6 kg |
KEN2581010K
WAZ POWIETRZNY 1/4"X100ft Kennedy
KEN-258-1010K
SM.CK016,107,8ZLNE
Narzędzia Cromwell