Wertykulator i aerator 2 w 1 1400W 32cm 30L 1200m2 RD-ESC01
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RD-ESC01 Aerator elektryczny Uwalnia trawnik z mchu i filcu. Napędzany mocnym silnikiem elektrycznym aerator zapewnia optymalną wentylację trawników. Model posiada dwa wałki:
- Do trwałego usuwania mchu, wysuszonej trawy i chwastów
| Typ napięcia znamionowego | Przewodowa — sieć elektryczna |
| Pojemność kosza | 30 l |
| Znamionowa moc wejściowa | 1400 W |
| Szerokość czyszczenia | 320 mm |
| Maksymalna prędkość bez obciążenia | 0 - 4200 min-1 |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Głębokość robocza | -12 - +5 mm |
Wyposażenie:
| Kosz na trawę | 1 szt. |