Wężyk 230mm 9" do smarownic elastyczny Kennedy KEN5400400K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wężyk 230mm 9" do smarownic elastyczny Kennedy KEN5400400K
Kennedy KEN-540-0400K
Wąż ELASTYCZNY do SMAROWNIC 9"/230mm, RDZEN 8mm
KEN-540-0400K
Opis produktu
Do użycia ze smarownicami Kennedy, elastyczny wąż zapewnia dostęp do trudnych miejsci zakamarków, 1/8” BSP gwint.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 8mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115927 |
| Kod eCl@ss | 21049107 |
| Długość | 230mm |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 235 |
| Waga całkowita | 0.03 |
| Szerokość całk./opak. | 10 |
| Nr produktu | - |
| Typ | Nylon |
| Kod UNSPSC | 27121700 |
| Waga elementu | 30g |
KEN5400400K
WAZ ELASTYCZNY DO SMAROWNIC 9"/230mm, RDZEN 8mm Kennedy
KEN-540-0400K
SM.CK016,18,4ZLNE
Narzędzia Cromwell