Wężyk 300mm 12" do smarownic elastyczny Kennedy KEN5400410K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wężyk 300mm 12" do smarownic elastyczny Kennedy KEN5400410K
Kennedy KEN-540-0410K
Wąż ELASTYCZNY do SMAROWNIC 12"/300mm, RDZEN 8mm
KEN-540-0410K
Opis produktu
Do użycia ze smarownicami Kennedy, elastyczny wąż zapewnia dostęp do trudnych miejsci zakamarków, 1/8” BSP gwint.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 8mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115934 |
| Kod eCl@ss | 21049107 |
| Długość | 300mm |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 300 |
| Waga całkowita | 0.033 |
| Szerokość całk./opak. | 10 |
| Typ | Nylon |
| Kod UNSPSC | 27121700 |
| Waga elementu | 40g |
KEN5400410K
WAZ ELASTYCZNY DO SMAROWNIC 12"/300mm, RDZEN 8mm Kennedy
KEN-540-0410K
SM.CK016,19,3ZLNE
Narzędzia Cromwell