Wężyk 300mm 12" do smarownic elastyczny Kennedy KEN5400440K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wężyk 300mm 12" do smarownic elastyczny Kennedy KEN5400440K
Kennedy KEN-540-0440K
Wąż ELASTYCZNY do SMAROWNIC 12"/300mm, RDZEN 11mm
KEN-540-0440K
Opis produktu
Do użycia ze smarownicami Kennedy, elastyczny wąż zapewnia dostęp do trudnych miejsc i zakamarków, 1/8” BSP gwint.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 11mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115965 |
| Kod eCl@ss | 21049107 |
| Długość | 300mm |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 300 |
| Waga całkowita | 0.066 |
| Szerokość całk./opak. | 15 |
| Nr produktu | J178 6004-1 |
| Typ | Rubber |
| Kod UNSPSC | 27121700 |
| Waga elementu | 70g |
KEN5400440K
WAZ ELASTYCZNY DO SMAROWNIC 12"/300mm, RDZEN 11mm Kennedy
KEN-540-0440K
SM.CK016,29,6ZLNE
Narzędzia Cromwell