Wężyk 500mm 20" do smarownic elastyczny Kennedy KEN5400420K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wężyk 500mm 20" do smarownic elastyczny Kennedy KEN5400420K
Kennedy KEN-540-0420K
Wąż ELASTYCZNY do SMAROWNIC 20"/500mm, RDZEN 8mm
KEN-540-0420K
Opis produktu
Do użycia ze smarownicami Kennedy, elastyczny wąż zapewnia dostęp do trudnych miejsc i zakamarków, 1/8” BSP gwint.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 8mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115941 |
| Kod eCl@ss | 21049107 |
| Długość | 500mm |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 500 |
| Waga całkowita | 0.041 |
| Szerokość całk./opak. | 10 |
| Nr produktu | - |
| Typ | Nylon |
| Kod UNSPSC | 27121700 |
| Waga elementu | 40g |
KEN5400420K
WAZ ELASTYCZNY DO SMAROWNIC 20"/500mm, RDZEN 8mm Kennedy
KEN-540-0420K
SM.CK016,22ZLNE
Narzędzia Cromwell